Kurs Amazon Kindle Project został uruchomiony 15 czerwca i będzie na stałe dostępny na mojej stronie. Możesz się do niego zapisać w każdej chwili. Amazon zmienia się co jakiś czas, więc kurs na pewno będzie ciągle aktualizowany i będziesz otrzymywać stosowne powiadomienia o tym. Z zakupem kursu otrzymujesz również moje pełne wsparcie na każdym kroku oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Poniżej przedstawię Ci kilka ciekawych informacji dotyczących kursu.

Czego się w nim nauczysz?

Na pewno przedsiębiorczości. Dzięki temu zaczniesz dostrzegać dużo więcej możliwości zarabiania w internecie. W kursie pokazuje krok po kroku jak stworzyć swojego pierwszego ebooka, książkę papierową, zeszyt/notatnik oraz audiobooka. Wbrew pozorom, nie jest to takie trudne jak się może wydawać. Większość zadań możesz zlecić osobom odpowiednim do tego i jeśli chodzi o treść ebooków, tworzą ją ghostwriterzy. Do Ciebie należy stworzenie tytułu, podtytułu oraz ogólnego (lub też szczegółowego) zarysu książki. Oczywiście możesz napisać książkę samemu ale to na pewno będzie długo trwało, a w tym czasie możesz już zacząć zarabiać pieniądze na Amazonie. Wszystko jest zależne od tego ile posiadasz funduszy na tą inwestycję. Można również zacząć bez żadnej inwestycji pieniężnej i odnosić sukces, wydając zeszyty i produkty no/low content, które stworzysz samemu w dość krótkim czasie.

Po co stworzyłem kurs?

Gdy zacząłem się interesować Amazonem KDP, wszystko zaczęło mnie przytłaczać. Masa informacji z rożnych serwisów zagranicznych, filmików, szkoleń. Gdy postanowiłem znaleźć kurs aby nauczyć się wszystkiego krok po kroku w naszym ojczystym języku, nie byłem w stanie znaleźć niczego ciekawego. Gdzie za granicą są dziesiątki kursów, które notabene kosztują niemało. Na samym początku byłem sceptycznie nastawiony do tego biznesu. Myślałem (rzecz jasna błędnie), że Amazon jest już przepełniony książkami i innymi produktami i że nie da się tam zarobić. Postanowiłem to sprawdzić i ucząc się na własnych błędach, zacząłem publikowanie. Na samym początku wiele rzeczy robiłem źle. Jednym z najgorszych błędów było opublikowanie ebooka, mającego marne 6000 słów co przełożyło się na 30 parę stron ebooka. Tytuł, okładka i opis były dobre i książka do tej pory się dość fajnie sprzedaje, razem z audiobookiem ale wiem że gdybym zlecił napisanie ebooka na 20 tysięcy słów lub więcej to na pewno zarobiłbym na nim dużo więcej pieniędzy, już na samym starcie.

Wracając do głównej myśli. Stworzyłem kurs aby pomagać innym, aby nie popełniali tych samych lub co gorsza większych błędów na swojej drodze. Nie boję się o konkurencje bo Amazon jest zbyt wielki na to. Każdy znajdzie dla siebie miejsce a im więcej osób publikuje, tym jakość książek pnie się do góry i koniec końców klienci są bardziej zadowoleni i skorzy do kolejnych zakupów.

Czy mój kurs jest drogi?

Kurs Amazon Kindle Project dla jednych będzie tani, dla drugich drogi. Wszystko zależy od statusu finansowego osoby. Moim zdaniem jest bardzo tani. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do zagranicznych kursów publikowania KDP musisz liczyć się z kosztem około 1000 dolarów za kurs! Jasne, tam są inne zarobki ale Ty publikując na Amazonie właśnie te zarobki możesz osiągać, sprzedając produkty między innymi na Stany Zjednoczone. Nie widziałem jeszcze biznesu, który byłby tak efektywny, biorąc pod uwagę koszt inwestycji. Niektórzy z samych zeszytów są w stanie zarabiać duże sumy pieniędzy. Zapisz się już teraz do newsletter’a aby dowiedzieć się więcej.

Jak Amazon może zmienić Twoje życie?

Może zmienić a nie musi, wszystko zależy od Ciebie. Jedni zaczynają ten biznes, aby sobie dorobić do wypłaty z etatu, drudzy zaś publikują i traktują to jako stałą pracę. Dla jednych celem jest odłożenie na nowy samochód, wakacje czy też na nowy smartfon, inni zaś chcą publikować i żyć w dowolnym miejscu na całym świecie. Amazon KDP daje tą możliwość, bo jedyne czego potrzebujemy to komputer/laptop oraz dostęp do internetu. Nic więcej, tworzyć książki czy zeszyty możesz na ławce w pobliskim parku lub na plaży w Hiszpanii. Mając rodzinę możesz poświęcać więcej czasu bliskim i pracować w domu. Plusów tego biznesu jest naprawdę wiele. Największą zaletą moim zdaniem, jest nieograniczające nas miejsce “pracy”.

Moim jednym z wielu marzeń, od dłuższego już czasu, była wyprawa do Czarnobyla, miejsca katastrofy elektrowni atomowej. Pod koniec roku, wybieram się tam i mega się cieszę że sponsorem tej wyprawy jest własnie Amazon KDP. Wcześniej nie mogłem sobie na to pozwolić ze względu na etat oraz niewystarczające, wolne środki finansowe. Teraz jestem w stanie w końcu spełnić jedno ze swoich marzeń “pracując” na Amazonie, zaledwie kilka miesięcy.

Chcesz zmienić swoje życie? Dorobić do etatu? Rzucić etat? Być finansowo niezależnym? Pracować gdzie chcesz i kiedy chcesz? Skorzystaj z mojego kursu a na pewno się nie zawiedziesz!

Jakie są twoje marzenia? Cele do spełnienia w życiu? Daj znać w komentarzu i życzę Ci miłego dnia 🌞

Kliknij tutaj i zapisz się do kursu

 

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.