Pliki:

Strony z darmowymi grafikami – W pliku znajduje się 15 odnośników do stron z darmowymi grafikami których możesz używać w celach komercyjnych. Aby uzyskać dostęp do pliku musisz posiadać hasło które jest dostępne dla osób zapisanych na listę mailingową. Zapisz się już dziś i otrzymaj linki do grafik oraz darmowe skrypty ! Hasło zostanie wysłane na Twój email.

Darmowy ebook o Amazon KDP/ACX – ebook ten jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Dzięki niemu możesz dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy oraz zapoznać się z tym sposobem zarabiania czyli publikowaniem ebooków, książek, produktów low/no content oraz audiobooków na cały świat!

 

Polecane Programy i Wtyczki:

Darmowe:

DS Amazon Quick View – Wtyczka do Google Chrome, która pozwala na znacznie szybszą analizę miejsc w rankingu poprzez dodanie dodatkowego okienka przy każdym produkcie. Używam od samego początku publikowania na KDP i mocno polecam.

KDP Category Browser – Skrypt ten pomaga nam w kilka chwil znaleźć odpowiednią kategorie do naszej publikacji. Wystarczy w okno wpisać słowa kluczowe związane z publikacją i skrypt szybko znajduje podobne kategorie. Możemy również wkleić ścieżkę kategorii jeśli nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedniej kategorii w procesie dodawania, skrypt odnajdzie tą lub podobną do niej kategorie.

AMZ Suggestion Expander – Bardzo przydatna wtyczka pod Google Chrome, która działa na zasadzie dodatkowych okienek podczas wyszukiwanie słów kluczowych na Amazon. Pokazuje nam dodatkowe słowa kluczowe które były wyszukiwane oraz propozycje innych słów, których Amazon domyślnie nie pokazuje.

 

Płatne:

KDSPY – Wtyczka służąca do badania niszy, słów kluczowych dostępna online z poziomu przeglądarki. Bardzo pomocna, nie wyobrażam sobie pracy bez niej. Koszt tej wtyczki to $47. Korzystając z tego linku, w celu zakupu pomagasz w rozwoju strony oraz kanału YouTube! Dziękuję!

Publisher Rocket – Najlepszy program do wyszukiwania słów kluczowych dla kampanii reklamowych na Amazon Advertising. Posiada również opcję analizy kategorii, niszy oraz słów kluczowych. Używam go głównie do reklam i spisuje sie do tego idealnie. Koszt tego programu to $97. Korzystając z tego linku, w celu zakupu pomagasz w rozwoju strony oraz kanału YouTube! Dziękuję!

Keywords Everywhere – Do niedawna wtyczka ta była bezpłatna, jednak już teraz działa na zasadzie “pay as you go” czyli doładowania. Podczas gdy stała się płatna od razu wykupiłem dostęp do pierwszego pakietu, który oferuje 10 000 wyszukiwań słów kluczowych za jedyne $10. Wydaje mi się że starczy mi to na kilka dobrych miesięcy. Polecam!

Book Bolt – Świetny serwis, dzięki któremu masz możliwość analizy słów kluczowych, produktów oraz wiele, wiele innych. Z moim kodem rabatowym koszt zamówienia jest obniżony aż o 20%. Kod rabatowy na wszystkie pakiety: mariuszbernacki

Manuskrypty (wnętrza produktów):

Niche Raiders – Jedna ze stron z ciekawymi wnętrzami. Raz skorzystałem i zakupiłem mały pakiet, który bardzo szybko mi się zwrócił i już produkty zarabiają na czysto. Warto wybrać coś dla siebie i stworzyć unikalne, fajne okładki.

Tangent Templates – Używam dopiero jakiś czas i muszę trochę czasu poświęcić na analizę tego skryptu/strony. Jak na razie przydaje się na pewno do dokładnego sprawdzania wymiarów pod okładki oraz wnętrza na każdy program jak Photoshop czy Canva. Ma też wiele innych funkcji usprawniających publikowanie. Na ten moment posiada około 50 unikalnych wnętrz oraz specjalne builder’y. Koszt jednorazowy to $59.

Kate Riley, ​LowContentClub.com – Na stronie jest dostępne wiele pakietów, które wystarczy pobrać i stworzyć do nich fajne okładki które będą konwertowały sprzedaż na Amazon.

Puzzle Book Mastery – Bardzo fajny i rozbudowany skrypt, który umożliwia nam tworzenie ciekawych produktów puzzle jak:  Word Searches, Word Matches, Word Scrambles, Cryptograms oraz Sudoku. Sam używam i sobie chwalę. Koszt skryptu to $27. Korzystając z tego linku, w celu zakupu pomagasz w rozwoju strony oraz kanału YouTube! Dziękuję!

Book Bolt – Darmowe, idealne na start przygody z Amazon KDP, są tu zarówno wnętrza pod produkty low i no content.

 

Ważne Linki:

Payoneer– Zagraniczne darmowe konto bankowe dzięki któremu możesz otrzymywać płatności od ACX oraz KDP w Dolarach, Euro lub Funtach Brytyjskich.

Amazon KDP – Strona portalu Kindle Direct Publishing dzięki której możesz publikować ebooki, wersje papierowe, zeszyty i inne papierowe produkty.

Amazon Author Central – Konto autora w którym podpina się książki, sprawdza rankingi BSR, opinie i inne przydatne statystyki.

ACX – Strona Amazona dzięki której możesz opublikować audiobooka.

Amazon Advertising – Tutaj możesz tworzyć kampanie reklamowe swoich produktów na Amazonie.

ReShip – Strona niezbędna do utworzenia adresu zamieszkania w USA, Kanadzie lub Wielkiej Brytanii na rzecz ACX.

Canva – Portal do prostego tworzenia grafiki takiej jak np. okładka zeszytu czy ebooka.

UpWork – Strona zrzeszająca freelancerów. Możesz tutaj między innymi zlecić napisanie ebooka lub też znaleźć wirtualnego agenta do pomocy na Amazonie.

Fiverr – To również strona z freelancerami którzy są w stanie stworzyć okładkę, opis ebooka czy też formatowanie treści.

NotSoBoringLife – Dzięki tej stronie możesz znaleźć ciekawą nisze do publikowania zeszytów, notatników lub innych produktów low content.

Paperback Cover Templates – Tutaj znajdziesz i dobierzesz dokładne wymiary pod wersję papierową książki. Jest to oficjalna strona KDP.

Kurs HTML – Prosty kurs HTML  dla osób zielonych którzy zaczynają przygodę z formatowaniem treści.

Edytor HTML – Możesz tutaj wpisać lub wkleić tekst z tagami HTML aby sprawdzić czy wszystko jest ok przed publikacją.

iLovePDF – Znajdziesz tutaj mnóstwo narzędzi do edytowania plików PDF, przydatnych przy manuskryptach zeszytów.

Convertio – Strona za pomocą której mamy możliwość konwertowania plików JPG, PDF, SVG i wielu innych.

Online-convert.com – Kolejna serwis, dzięki któremu można konwertować różne pliki , warto przetestować i sprawdzić, który będzie najlepszy.

Generator Opisu KDP – Tutaj w prostu sposób wygenerujesz opis do swoich zeszytów/książek bez znajomości HTML.