Podsumowanie 2019 roku

 

Podsumowanie 2019 roku to dla mnie element bardzo ważny. Oprócz tego chciałbym też opowiedzieć o planach na Nowy Rok, w związku z kanałem, kursami i Amazonem. Najpierw jednak chciałbym podziękować każdemu, za wszystkie subskrypcję, lajki oraz komentarze. Działa to na mnie bardzo motywująco i widzę że moje filmiki mają dobry odbiór. Widzę po tym również, że co raz więcej osób chce słuchać i dowiadywać się o Amazon KDP czy też ACX. Na ten moment kanał posiada 404 subskrybentów (wow). Dla mnie jest to mega osiągnięcie i nigdy nie przypuszczałbym, że uda mi się stworzyć tak wielkie grono odbiorców. Mam oczywiście nadzieję, że nasze grono stale będzie się powiększało. Jeśli nie masz wciśniętego przycisku subskrybuj na moim kanale to będzie mi bardzo miło jeśli to zrobisz :D.

Strona, kanał YouTube, kursy…

Przez ten rok poświęciłem ogrom czasu na naukę, publikowanie oraz ostatecznie na przekazywanie tej wiedzy społeczności. Dało mi to jeszcze większego kopa do działania i nie myślenia o powrocie na etat. Zwyczajnie w świecie nie mam czasu się nudzić i stać mnie by godnie żyć. Dużo osób myśli że praca w domu jest nudna bla, bla, bla. Nie jest, oczywiście tylko wtedy gdy potrafimy lub staramy się zarządzac naszym czasem, co jest często baaardzo trudne, jeśli pracuje się pod wieloma projektami na raz. Przez cały okres kursów zaufały mi aż 142 osoby! W samym nowym kursie Kids Book Project jest już 64 kursantów, z czego jestem mega zadowolony. Co lepsze, dostaje masę wiadomości, o tym jak fajny i przydatny jest ten kurs a kosztuje śmiesznie mało :). Nie stworzyłem swoich kursów, aby tylko zarabiać. Stworzyłem je, aby pomagać, szerzyć wiedzę na temat Amazon. Oczywiście to logiczne że też na tym zarabiam ale chyba mało kto zdaje sobie sprawę ile czasu i pieniędzy trzeba zainwestować aby tego wszystkiego się nauczyć oraz ruszyć ze stroną, kursami czy też kanałem YT.

Z małymi przerwami ale…

Ja wciąż publikuje (ostatnio mniej, z braku czasu) i nie zamierzam przestać. Publikowanie ebooków, audiobooków, paperbacków czy produktów low content, daje mi dużo satysfakcji. Już po Nowym Roku planuje wydać kolejną pozycje, które będzie się składać z ebooka, wersji papierowej oraz audiobooka. Nie mogę się doczekać, aby przetestować inne portale dla self publisherów, które dają możliwości zarabiania jak Kindle Direct Publishing.

 

Moje plany na 2020 rok

Tak jak wspominałem, w przypadku publikowania nie zmieni się dużo i dalej będę to robił. Na pewno zajmę się wdrażaniem nowych lekcji do kursów, które będą ciągle aktualizowane. Tak aby każdy z kursantów był na bieżąco i miał wartość, w 100 % na najwyższym poziomie. Planuje również stworzyć jeden projekt o którym nie chcę teraz wspominać z racji że, będzie to po prostu niespodzianka. Projekt ten będzie dla Was, darmowy i mam nadzieję że przydatny. Już w lutym 2020 roku mam nadzieję że wszystko będzie wiadomo i projekt ruszy, o czym oczywiście dowiesz się tu na stronie oraz kanale YouTube. Nie będzie to jedyny projekt w kolejnym roku, gdyż planuje się prężnie rozwijać i poświęcać jeszcze więcej czasu na przekazywanie wiedzy społeczności, którą tutaj tworzę :).

To by było na tyle jeśli chodzi o takie szybkie podsumowanie 2019 roku. Pamiętaj o śledzeniu mnie w social mediach oraz na kanale YT aby nie uniknąć ważnych i przydatnych informacji o zarabianiu z pasją ;).

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, składam Tobie najserdeczniejsze życzenia spokojnych, zdrowych, rodzinnych Świąt w gronie najbliższych oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! (na Amazon też ! :D)

 

[video_player type=”youtube” youtube_show_title_bar=”Y” style=”1″ dimensions=”853×480″ width=”853″ height=”480″ align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ ipad_color=”black”]aHR0cHM6Ly95b3V0dS5iZS9Fdzl0RXI4cUt5RQ==[/video_player]

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

    1 replies to "Podsumowanie 2019 roku oraz plany na Nowy Rok…"

    • Elzbieta Nowicka

      Skorzystalam z kursu KDP gdyz wydal mi sie ciekawy i stworzony w profesjonalny sposob. Nie zawiodlam sie – duzo konkretnej wiedzy, pomoc ze strony Mariusza natychmiastowa jezeli cos bylo niezrozumiale. Polecam kazdemu kto chcialby rozpoczac swoja przygode z Amazon.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.