Co to jest XAPO?

Xapo to mobilny portfel Bitcoina na którym możemy przechowywać tą kryptowalutę oraz zamieniać ją na dolary lub euro. Możemy tu również sprawdzać obecne kursy BTC oraz kupić Bitcoiny.

Instrukcja i sam proces jest banalnie prosty. Ja skorzystałem z tej promocji i bez problemu otrzymałem bonus w postaci 10 dolarów w postaci Bitcoina. W tym momencie dolar jest wysoko bo powyżej 4 zł, więc otrzymujesz około 40 zł za kilka “straconych” minut “pracy”. Oczywiście gdy polecasz dalej to otrzymujesz kolejne 40zł więc masz szansę zarobić znacznie więcej!

Dodatkowo! Jeśli jesteś zainteresowany jednym z moich kursów to oferuję fajną opcje. Gdy skorzystasz z tej promocji z  mojego linku i potwierdzisz to screenem to otrzymasz rabat -50 zł na wybrany przez Ciebie kurs 🙂 Myślę że to fajna oferta i nie dość że zarabiasz około 40 zł to jeszcze oszczędzasz 50 zł podczas zakupu mojego kursu :).

Przejdźmy do instrukcji:

  1. Pobierasz aplikacje na telefon: http://server917166.nazwa.pl/wp/xapo
  2. Po zainstalowaniu, uruchamiasz aplikacje i przechodzisz rejestracje podając numer telefonu oraz adres email. Aby potwierdzić swoje dane, należy wysłać zdjęcie paszportu/dowodu/prawa jazdy, ja użyłem prawa jazdy. Następnie aplikacja poprosi o nagranie selfie video, bez obaw wystarczy że pokażesz swoją twarz i aplikacja nagra tylko to, nie musisz nic mówić ani z nikim rozmawiać. Dalej wypełniasz swoje dane osobowe i na koniec potrzebujesz przesłać potwierdzenie zamieszkania. Może to być wyciąg bankowy, rachunek za telefon/internet itp. Ja wysłałem rachunek za internet za obecny miesiąc.
  3. Po wszystkim czekasz aż support zaakceptuje Twoje podanie. Ja otrzymałem potwierdzenie na drugi dzień.
  4. Teraz trzeba przesłać na swój portfel równowartość 100 dolarów (ja wysłałem 100 euro) . Zrobiłem to za pomocą opcji Card payment–>Credit/Debit Card w EUR (wpłata nastąpiła w kilka minut). Naliczona została opłata 2% czyli 2EUR. Co oczywiście delikatnie obniża zysk no ale cóż… Lepszą opcją jest wysłać pieniądze przez opcje Bank Transfer, przelewem SEPA, który jest darmowy, wystarczy trochę dłużej poczekać na otrzymanie pieniędzy na portfel. Nie wysyłaj w BTC bo nie naliczy się promocja, próbowałem…(oferta tylko dla obywateli U.S.)
  5. Od razu po tym jak otrzymasz wpływ swoich pieniędzy na konto, automatycznie otrzymasz równowartość 10 dolarów w BTC. Ja swoje środki w całości wysłałem do Bitcoina i obecnie je trzymam na portfelu. Później, po zakończeniu promocji wysyłam BTC na swój portfel sprzętowy :). Ty możesz środki wypłacić przelewem na swoje konto lub pozostawić na koncie w BTC i czekać aż Bitcoin urośnie i z około 40 zł zrobi się np. 50-60zł a może i więcej, kto wie lub też przesłać na portfel taki jak np. JAXX.
  6. Jeśli jednak dla Ciebie to mało, to możesz polecać tą aplikacje dalej i mnożyć swoje pieniądze w łatwy sposób.

Właśnie zarobiłeś blisko 40-50 zł 🙂 Czy to nie proste? Polecaj dalej!

Pozdrawiam!

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.