Spadki sprzedaży na KDP…

Jak można zauważyć, od początku roku sprzedaż spadła, u jednych mocno u innych coś tam się utrzymało. Nic w tym dziwnego, styczeń nie jest dobry pod względem sprzedaży. Chyba że chodzi o branże fitness, to już zupełnie co innego. Za spadek sprzedaży odpowiedzialny jest nie tylko okres w tym roku ale również problemy w raportach na KDP.

Amazon KDP w pierwszym miesiącu 2020 roku ma problemy z raportami, część gdzieś “zaginęła” i dopiero starają się to wszystko naprawić. Do części osób royalty w raportach wróciło i nie ma się czym martwić. Do znacznego grona, jeszcze prawdopodobnie nie. Pewne jest, że KDP zrobi wszystko, aby raporty się pojawiły i pieniądze wpłynęły na konta użytkowników czyli sprzedawców.

Spadki sprzedaży na KDP

Co z moimi raportami?

Jako, że nie ukrywam swoich zarobków to powyżej pokazuje jak wyglądał u mnie styczeń. Ten miesiąc był zdecydowanie słabym miesiącem ale wciąż zarobiłem fajne pieniądze. Najlepsze jest to, że od połowy grudnia do końca stycznia, nie publikowałem nic na KDP z braku czasu. Kursy, kanał YouTube, nowe cele itd. pochłaniają mnie prawie w pełni. Jednak z publikowania nie rezygnuje i już tworzę kolejne, nowe produkty low content oraz niedługo wydaje swojego nowego ebooka, paperbacka i audiobooka.

Na jeden produkt od A do Z, łącznie z oryginalnym manuskryptem, poświęciłem pół dnia. Stworzyłem 20 okładek i wstawiłem 10 na KDP. Jest to seria walentynkowa, która moim zdaniem ma szansę fajnie zaskoczyć. Do walentynek zostało mało czasu ale jednak jest szansa na “zaskoczenie” produktu. Jest to pomysł stworzony na bazie jednego produktu z kursu Kids Book Project. Warto jeszcze próbować 😁.

Podsumowanie

Jakie są moje rady na ten słaby okres w publikowaniu? Tworzyć w tych niszach, na które zapotrzebowanie występuje. Wszystko co związane z siłownią, dietami będzie teraz perfekcyjne, a w sumie można powiedzieć, że niedługo się to kończy, jak większość postanowień noworocznych 😅.  Ja jestem pewny, że powoli wszystko zacznie wracać do normy i produkty na KDP, będą sprzedawały się coraz lepiej. Najważniejsze to nie poddawać się i tworzyć. Poddając się, przegrywasz 😎.

Klasycznie, zapraszam do obejrzenia materiału poniżej, zasubskrybowania kanału oraz do aktywnego udzielania się w komentarzach. Filmik przedstawia ten sam temat ale w zupełnie innych słowach 😎.

 

[video_player type=”youtube” youtube_show_title_bar=”Y” style=”1″ dimensions=”853×480″ width=”853″ height=”480″ align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ ipad_color=”black”]aHR0cHM6Ly95b3V0dS5iZS96dVRjSVFtTXluTQ==[/video_player]

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.