Kurs KBP jest już dostępny!

Już dzisiaj dostępny jest mój nowy kurs Kids Book Project w którym pokazuje krok po kroku jak tworzyć produkty Kids Low Content. Nie są to gotowe produkty. Tworzysz je sam od początku a ja przy tym pokazuje Ci jak je tworzyć.

Jest to idealna opcja teraz przed Świętami ale nie obawiaj się, moje pomysły będą działać przez cały rok, dlaczego? Bo są to edukacyjne produkty dla małych dzieci 🙂

 

Ostatni czas pracowałem od rana do wieczora aby złożyć całość i zdążyć przed Świętami bo teraz najłatwiej jest zarobić duże pieniądze! Co nie oznacza że później już się nie da zarabiać na tych produktach. Są one całoroczne.

Jak widzisz na górze, kurs krótki nie jest a przedstawia samo “mięsko” i moją drogę przez tworzenie manuskryptów i okładek.

Do kursu planuje również dodać bonusy w postaci nowych lekcji, które mam już zaplanowane oraz gdy odkryje nowe pomysły na produkty Kids Low Content!

Tylko przez ten weekend jest możliwość zakupienia kursu w znacznie niższej cenie z racji startu. Jak widzisz po wpisaniu tego kodu kurs kosztuje jedynie 88 złotych. Jeśli chcesz zacząć zarabiać i mieć fajne pomysły na wyciągniecie ręki to zapraszam do kursu!

Dostępny jest również filmik na moim kanalen YouTube poniżej.

  1 replies to "Rusza Nowy Kurs Kids Book Project!"

  • Gliszczu90

   Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem tego kursu to mogę z czystym sumieniem polecić Ci go.
   Mariusz pokazuje Ci krok po kroku jak tworzyć dane projekty. Wystarczy, że włączysz dany
   program i równo z nim stworzysz przykładowy produkt. Coś jak gotowiec na egzaminach 😉
   Trochę kreatywności i zarabiasz nie wychodząc z domu.
   Dodatkowo jak masz jakieś pytania, bardzo szybko odpowiada.
   Polecam

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.