Prosta i szybka analiza słów kluczowych na Amazon KDP

Jak można w bardzo prosty i szybki sposób sprawdzić czy dane słowo kluczowe jest profitowe? Już Ci tłumaczę. Jeśli posiadasz program Publisher Rocket, to już teraz możesz uruchomić go i postępować krok po kroku, tak jak pokazuje w filmiku. Jeśli jednak nie masz to inwestycja w ten program będzie jedną z lepszych, z całą pewnością. Chyba że to początek Twojej przygody z KDP i nie chcesz inwestować w programy. Wtedy wszystko trzeba samemu analizować, tak jak tłumaczę od A do Z w kursie. Jest to wtedy, znacznie trudniejsze ale też dużo bardziej dokładne.

W przypadku ebooków, analiza słów kluczowych musi być idealna i zazwyczaj trwa długo. Jeśli chodzi o paperbacki a dokładniej proste produkty jak plannery, zeszyty, notatniki, produkty dla dzieci i inne to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Tu nie mamy praktycznie żadnego ryzyka, jeśli wybierzemy słabe (nieprofitowe) słowa kluczowe. Nic się wtedy nie stanie, bo możemy dodawać i szukać setki produktów za darmo codziennie. Pamiętaj o limicie! Więcej info tutaj: Jaki jest LIMIT publikowania paperback’ów na KDP? (Produkty Low/No Content)

Wracając jednak do prostych produktów, wystarczy że zrobimy szybką analizę w Publisher Rocket i już mamy odpowiedź czy produkt z danym słowem będzie się opłacało tworzyć czy też zupełnie nie. Dodatkowo, program ten pokazuje nam inne słowa kluczowe, które mogą się okazać znacznie lepsze, niż to które wpisaliśmy w celu analizy do programu.

Program Publisher Rocket daje nam również inne możliwości, jak szybkie wyszukiwanie słów kluczowych pod kampanie reklamowe. Dzięki niemu, już do tej pory zarobiłem setki dolarów na czysto, warto zainteresować się tym programem i jeśli chcesz na poważnie zarabiać na Amazon KDP, to musisz mieć świadomość, że czasem najpierw trzeba zainwestować aby zacząć zarabiać duże pieniądze. Ja sam nie tylko zarabiam, ciągle też wydaje. Kupuje różne potrzebne rzeczy oraz uczę się o Amazonie KDP, często płacąc za tą wiedzę niemałe pieniądze.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wyszukiwać słowa pod kampanie to zapraszam do tego materiału: Publisher Rocket: Program do kampanii reklamowych na Amazonie

Aby otrzymać program kliknij tutaj: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket (poprzez zakup z mojego linku, pomagasz w rozwoju strony oraz kanału YT)

 

Miłego oglądania! Pozdrawiam!

Mariusz B.

[video_player type=”youtube” youtube_show_title_bar=”Y” style=”5″ dimensions=”853×480″ width=”853″ height=”480″ align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ ipad_color=”black”]aHR0cHM6Ly95b3V0dS5iZS9udmZCVlFiR3U2WQ==[/video_player]

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.