Od czego zacząć biznes na Amazon KDP?

Jak ja zacząłem? Czy zeszyty przyniosą Ci większe zyski niż ebooki? Tego, dowiesz się właśnie z tego artykułu i sam podejmiesz decyzję od czego warto zacząć w Twoim przypadku.

Na samym początku drogi z biznesem jakim jest Amazon KDP, należy obrać sobie dokładny plan działania i cel. Ile chcesz zarobić, jak dużo masz czasu na ten biznes oraz czy posiadasz większe środki finansowe na inwestycje.

Jeśli nie posiadasz środków finansowych aby je poświęcić na Amazon KDP, to dobrą opcją będzie tworzenie produktów No/Low Content. Produkty te to zeszyty, notatniki, plannery i inne tego typu produkty, które jesteś w stanie sam stworzyć bez żadnych kosztów.

Na samym początku, oczywiście jest to dość trudne, bo proces publikowania jest dość zawiły. Wiele różnych rzeczy musi się złożyć w jedną całość, aby dana pozycja była efektywna i się sprzedawała.

Jeśli natomiast posiadasz mniej czasu a więcej pieniędzy, które możesz przeznaczyć na biznes to ebooki i audiobooki są idealnym startem dla Ciebie. Ja sam posiadam 8 pozycji książek, które zarabiają około 80% moich całkowitych dochodów na KDP. Gdzie jedyne 20% to produkty No/Low Content których mam około 400-500. Jak widzisz na zeszyty poświęciłem znacznie więcej czasu co nie przełożyło się na zarobki tak jak przy ebookach i audiobookach. Zainwestowałem jednak dość spore pieniądze na ebooki i audiobooki, które oczywiście już dawno się zwróciły. Od dłuższego czasu zarabiam już na czysto na KDP i ACX.

Reasumując

Jeśli nie masz pieniędzy aby je zainwestować, to twórz bezpłatnie zeszyty na samym początku. Później być może zdecydujesz się na ebooki i audiobooki jeśli już zarobisz. Jeśli masz odłożone pieniądze na biznes, to zacznij z ebookami i audiobookami a przy okazji możesz tworzyć darmowe produkty No/Low Content. Na pytanie “Od czego zacząć biznes na Amazon KDP?” masz już odpowiedź.

Pamiętaj że rozpoczęcie biznesu na Amazon KDP bez instruktażu może wiązać się z niepowodzeniem i stratą pieniędzy.

Jeśli chcesz, możesz skorzystać z mojego kursu Amazon Kidle Project w którym poznasz każdy krok oraz otrzymasz ode mnie pełne wsparcie online, jak każdy z obecnych kursantów/kursantek.

 

Zapraszam do obejrzenia materiału video poniżej. Jeśli chcesz abym dodawał coraz więcej darmowego kontentu na YouTube to daj łapkę w górę pod filmem oraz za subskrybuj mój kanał. Miłego oglądania !

 

 

[video_player type=”youtube” youtube_show_title_bar=”Y” style=”2″ dimensions=”853×480″ width=”853″ height=”480″ align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ ipad_color=”black”]aHR0cHM6Ly95b3V0dS5iZS9NNk9iUFBYdThIQQ==[/video_player]

 

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

    1 Response to "eBooki czy Zeszyty – Od Czego Zacząć Biznes na Amazon KDP?🙆‍♂️"

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.