Darmowy eBook o Amazonie KDP/ACX

Postanowiłem aby podzielić się darmową wiedzą ze wszystkimi odnośnie Amazona KDP oraz ACX. Jak już może dobrze wiesz KDP to serwis w którym można publikować ebooki, książki papierowe oraz zeszyty. ACX natomiast jest serwisem gdzie możesz opublikować audiobooki ze swoich ebooków. Im więcej źródeł dochodu tym lepiej dla Twojego portfela.

Z mojego ebooka odkryjesz sporo wiedzy na różne tematy, zaczynając od słów kluczowych, okładki czy też manuskryptów. Wiedza którą przekazuje bazuje na miesiącach czytania, słuchania oraz oglądania filmików zza granicy. Setki godzin które poświęciłem, teraz przełożyłem do jednego ebooka. W większości jest to baza dla początkujących ale również znajdzie się sporo wiedzy dla zaawansowanych przedsiębiorców działających w internecie.

eBook jest w zupełności darmowy, jedyne co trzeba zrobić to zapisać się na mój newsletter który znajduje się po prawej stronie między innymi tej strony. Odczytać email z hasłem i przejść na zakładkę “Darmowy eBook“. Wpisać hasło i po prostu przejść proces, wypełnić dane i pobrać ebooka. Będę również wdzięczny za wszelkie konstruktywne opinie pod ebookiem na stronie zakupowej. Jeśli masz jakiś problem, coś nie działa. Napisz do mnie na kontakt@mariuszbernacki.pl Na pewno pomogę w rozwiązaniu problemu.

[the_ad id=”1151″]

Kurs Amazon Kindle Project jest dostępny już od 15 czerwca 2019. Całość kursu trwa blisko 6 godzin, w których przedstawiam krok po kroku każdy z procesów. Pod każdym filmem będzie czekała na Ciebie notatka do lekcji z ważnymi szczegółami. Gwarantuje również pełne, 3-miesięczne wsparcie online (email, czat, rozmowa skype oraz wszelka pomoc). Stworzyłem już specjalną zamkniętą grupę do której dostęp zdobędziesz właśnie Ty jako kursant.

Jeśli jesteś już teraz zainteresowany i chcesz załapać się na ekstra zniżkę to napisz do mnie emaila na: amazonkindleproject@gmail.com z pytaniem o specjalny kod rabatowy który będzie ważny do końca czerwca.

W kursie Amazon Kindle Project przedstawię Ci całą drogę publikacji pierwszego ebooka, książki papierowej, zeszytu oraz audiobooka. Najlepsze tajniki i pomoce aby wydać bardzo dobrą książkę czy też audiobooka. Jest to niezbędna, całkowita wiedza w jednym miejscu.

Specjalna oferta trwa do 30 czerwca. Od lipca, kurs wchodzi na wyższą cenę, więc jest to ostatnia chwila na udany zakup. Jeśli nie masz teraz pieniędzy, nie martw się. W przyszłości również planuje okresy zniżkowe oraz konkursy!

Stay tuned !

 

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.