Bitwala to usługa bankowa typu blockchain z siedzibą w Berlinie w Niemczech, założona przez Jörga von Minckwitz, Jana Goslickiego i Benjamina P. Jonesa w październiku 2015 r. Koncepcja Bitwali pojawiła się po raz pierwszy w październiku 2015 r. Więcej info na: Wikipedia (angielski)

Promocja na darmowe 30 euro trwa jedynie do 13 lutego 2020 roku. Jeśli chcesz otrzymać ten bonus to radzę się pospieszyć bo po rejestracji trzeba jeszcze zweryfikować konto.

Otrzymane od Bitwala pieniądze można wypłacić na inne konto lub zamienić na Bitcoiny i zachować na swoim portfelu. Można je również przelać na dowolny portfel kryptowalutowy. Usługa dostępna jest na ten moment jedynie dla obywateli Unii Europejskiej.

Jak zdobyć bonus 30 euro w Bitwala?

1. Bonus można otrzymać jedynie za pomocą linku polecającego: https://app.bitwala.com/r/0vWAlvOa

2. Po pobraniu aplikacji i jej zainstalowaniu otwieramy ją i podajemy swoje dane bez polskich znaków. Wyrażamy wszelkie niezbędne zgody i podajemy swój email.

3. Otrzymamy link na skrzynkę email, klikamy na niego i potwierdzamy raz jeszcze email oraz przechodzimy do potwierdzenia tożsamości. Jeśli Twój obecny adres zamieszkania jest taki sam jak w dowodzie to masz ułatwione zadanie bo nie musisz pobierać i drukować potwierdzenia bankowego/faktury za internet/prąd/gaz. Ja wydrukowałem ale koniec końców nie przydało się więc możliwe że weryfikacja jest przyspieszona i ułatwiona. W pytaniu o rezydencje podatkową oraz numer TAX zaznaczamy że nie mamy takiego i wybieramy opcje “My country does not assign tax numbers” co oznacza że nasz kraj nie posiada numeru TAX.

4. WERYFIKACJA. Jest to najtrudniejsza część bo łączymy się poprzez video chat z pracownikiem, który ma za zadanie potwierdzić nasz dane osobowe. Rozmowa odbywa się w języku angielskim. Zanim połączysz się z konsultantem, przygotuj swój dowód osobisty oraz potwierdzenie adres (wyciąg z banku, rachunek za prąd, internet) Chyba że Twój adres zamieszkania jest taki sam jak na dowodzie to wystarczy dowód osobisty.

Podczas rozmowy zostaniemy zapytani czy wyrażamy zgodę na utworzenie konta bankowego. Konsultant poprosi nas np. o poruszanie ręką w górę i w dół, pokazanie dowodu, zbliżenie na hologram, zbliżenie na orzełka z tyłu. Konsultant za pomocą aplikacji sam zmieni aparat na tylny i poprosi nas o pokazanie dowodu w celu zrobienia zdjęcia z przodu i tyłu. Zapyta nas również o datę urodzenia oraz może potwierdzić inne dane. Zostaniesz jeszcze poproszony o wpisanie kodu potwierdzenia który otrzymasz smsem.

Konsultant na końcu zapisuje niezbędne dane i prosi o chwilę. Pytania są proste i jeśli traficie na konsultanta, którego totalnie nie rozumiecie (przez jego akcent) możecie spróbować ponownie w innej godzinie. Opisuje to co robiłem 20 minut temu i zostałem bez problemu zweryfikowany. Nie taki diabeł straszny 😉

5. Po ukończeniu weryfikacji, czekamy chwilę aż wszystko się zapisze. Logujemy się na konto i tworzymy portfel BTC. Zapisujemy sobie wszystkie “hasła”, później musimy je przepisać. To standardowa procedura tworzenia portfela kryptowalutowego. Po założeniu portfela, otrzymujemy email taki jak poniżej, informujący nas że otrzymamy 30 euro do 15 dni ale zwykle bywa to do 2 dni. To wszystko 🙂 Pieniądze możemy wypłacić, wysłać jako Bitcoin lub Ethereum i cieszyć się z darmowej kasy.

 

Extra! 

Jeśli polecamy dalej to zarabiamy 30 euro za każdą rejestracje. Jak zwykle polecam sprawdzone promocje i dwie osoby otrzymują takie same pieniądze, co jest jak najbardziej fair.

Uwaga!

Nie ma czego się bać, jeśli jednak boisz się o wyciek danych lub o to że ktoś weźmie na Ciebie kredyt czy cokolwiek to zarejestruj swój dowód osobisty w serwisie BIK lub innym tego typu.

 

Masz problem z aktywacją?

Masz jakieś inne pytania? 

Napisz do mnie na bernacki.mariusz@gmail.com

Lub na Instagramie: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

———————————————————————————————————————————————————

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.