Kursy online

Kiedyś nie mieliśmy takich możliwość jak dzisiaj, ani to źle ani dobrze. Każda sytuacja ma swoje plusy i minusy. Plusem z pewnością jest łatwość nauki w dzisiejszych czasach. Nie potrzebujemy nigdzie jechać i płacić duże sumy, aby się czegoś nauczyć. Możemy to robić za “darmo” – poświęcając swój czas lub skorzystać z kursu online i mieć całą wiedzę w jednym miejscu. Często, poza kursem otrzymujemy wsparcie oraz dostęp do różnych zamkniętych grup, jak np. Grupy na Facebooku.

Kiedyś, zupełnie nie pomyślałbym, żeby brać udział w jakimkolwiek kursie online. W sumie tego nie potrzebowałem, bo pracowałem na etacie i nie miałem ambicji na osiągnięcie czegoś większego w życiu. Na całe szczęście to się zmieniło i teraz bez problemu korzystam z kursów online jeśli potrzebuje wiedzy, dzięki której będę w stanie rozwijać się intelektualnie i finansowo.

Kursów online w sieci jest masa, nie namawiam oczywiście do tego, aby kupować każdy z nich, który “wpadnie Ci w ręce”. Warto się zastanowić i przemyśleć taki zakup. Wiele osób pomimo tego, że jest w stanie znaleźć niezbędną wiedzę w internecie, kupuje kurs. Dlaczego? Bo tak jak wspomniałem wcześniej, wiedza ta jest wtedy pełna i w jednym miejscu oraz można liczyć na pomoc osoby prowadzącej lub innych kursantów.

kursy online

Ja korzystam z kursów tworzonych przez osoby, które doceniam za swoją pracę, oferowaną za darmo. Jest wiele takich osób i moim zdaniem zakup kursu od tej osoby to też forma podziękowania za trud włożony w darmowy kontent czy to na YouTube, Podcaście czy też w Social Mediach. Teraz planuje zakup kursu od zenjaskiniowca.pl czyli od Rafała Mazura. Słucham już jakiś czas jego podcastów i słyszę jak wielką wiedzę posiada.

Na daną chwilę “przechodzę” kurs PodcastPro, Marka Jankowskiego, który prowadzi blog Mała Wielka Firma. Marek to super osoba, która uczy krok po kroku jak wystartować ze swoim własnym podcastem, który chcę stworzyć (spoiler) 😉 Jeśli jesteś zainteresowany takim kursem, to śmiało kliknij w odnośnik i zobacz co ma do zaoferowania Marek.

Tak więc jak widzisz, sam korzystam z kursów i ten sposób rozwoju uważam za jeden z najlepszych (książki są na równi). Nie chodzę na szkolenia motywacyjne bo według mnie to strata czasu. Mam cel, do którego dążę i chwilowa motywacja mało mi w tym pomoże, oprócz opróżniania portfela. Nie twierdzę że masz kupować jedynie moje kursy, jeśli chodzi o Amazon KDP a chce Ci przedstawić siłę tych produktów.

kursy online

Na koniec, w filmiku mówię o promocyjnym dniu na mój kurs Amazon Kindle Project. Osoby, które są zapisane do newslettera otrzymają w sobotę (25.01.2020) email z kodem rabatowym, którego będzie można użyć przez 24 godziny. Jest to forma nagrody dla osób, które zapisały się na newsletter i mnie “śledzą” 😀

Link do zapisania się na newsletter: http://server917166.nazwa.pl/wp/newsletter/

 

[video_player type=”youtube” youtube_show_title_bar=”Y” style=”1″ dimensions=”853×480″ width=”853″ height=”480″ align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ ipad_color=”black”]aHR0cHM6Ly95b3V0dS5iZS82NHA1OXByY1RSZw==[/video_player]

 

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.