Creative Fabrica

Najlepszy serwis z grafikami?

Czy Creative Fabrica to najlepszy serwis z grafikami? Moim zdaniem, na ten moment tak. Używam go już od dłuższego czasu i osoby tam tworzące ciągle dodają nowe czcionki, grafiki etc. Myślę, że nie jestem w stanie przerobić nawet połowy z tego co oferują, na obecny moment. Jednak, dostęp do tego serwisu darmowy nie jest, to znaczy jest ale jedynie część grafik i prawdopodobnie nie można ich używać do celów komercyjnych. Czyli prościej opisując, nie można ich publikować na Amazon KDP.

Co można tam znaleźć?

Ja najczęściej używam czcionek oraz ilustracji. Serwis ten posiada masę różnych grafik, które często są gotowe do pobrania i wklejenia jako fajny, ciekawy tekst, logo na koszulkę, które od razu możemy wykorzystać jeśli tworzymy produkty np. na Merch By Amazon. Możemy tam znaleźć również craftsy czyli rękodzieła. Nie wykupując subskrypcji, możesz przejść na tą stronę i zobaczyć jak wiele zasobów ona posiada.

Ile to kosztuje?

Koszta niestety są dość duże. Pełna subskrypcja to koszt 29 dolarów miesięcznie. Jednak ja uważam, że warto przeznaczyć takie pieniądze w przypadku gdy publikujesz na poważnie. Możesz również wykupić dostęp jedynie do czcionek za $19, czy też grafik również za $19. Na stronie znajdziesz różne kombinacje ale moim zdaniem najlepszą opcją jest wykupienie całego pakietu “All Access”.

plany

Na ten moment trwa super promocja, dzięki której cały pakiet można wykupić na stałe za jedyne 19 dolarów miesięcznie! Jest to Walentynkowa promocja i w chwili pisania tego artykułu pozostało 907 pakietów. Jeśli chcesz skorzystać ,to radzę się pospieszyć i mam nadzieję, że pakiety się jeszcze nie wyprzedały. Jeśli jednak cena wróciła do normalnej i nie ma żadnej promocji, to nie przejmuj się prędzej czy później znów będzie jakaś promocja i jeśli nie potrzebujesz dostępu na już to możesz zawsze zaczekać 😁. Aby przejść na stronę kliknij w któryś z banerów lub link na dole.

walentynkowa promocja

Klasycznie, zapraszam do obejrzenia materiału poniżej, zasubskrybowania kanału oraz do aktywnego udzielania się w komentarzach. Filmik przedstawia ten sam temat ale w zupełnie innych słowach 😎.

💬 Link do rejestracji: https://www.creativefabrica.com/ref/237369/ (Przejdź do zakładki “Love Promo”)

[video_player type=”youtube” youtube_show_title_bar=”Y” style=”1″ dimensions=”853×480″ width=”853″ height=”480″ align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ ipad_color=”black”]aHR0cHM6Ly95b3V0dS5iZS9FWElYZDdJY2dENA==[/video_player]

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.