Zalety Canva Pro

Tworzenie grafik w Canva

Moim zdaniem Canva, to jeden z najlepszych i najłatwiejszych programów graficznych. Tworzenie grafik w Canva jest bardzo łatwe i szybkie. Oczywiście nie ma tu polotu do Adobe ale w tej cenie i łatwości obsługi, Canva jest bezkonkurencyjna. W przypadku publikowania na Amazon KDP, nadaje się perfekcyjnie, aby tworzyć produkty, które pozwolą Ci zarabiać setki a nawet tysiące dolarów. Co lepsze możesz być totalnym amatorem grafiki i w tej platformie odnaleźć się idealnie. Platforma Canva jest oczywiście darmowa ale też posiada pakiet premium, a dokładniej usługę Canva PRO. Czy warto? Właśnie o tym będzie ten materiał, który jest również w wersji video na YouTube na dole artykułu.

Zalety Canvy PRO

Osobiście używam wersji PRO od jakichś 3-4 miesięcy i nie zamierzam z niej rezygnować z wielu powodów. Najważniejszymi z nich są; możliwość wgrywania własnych grafik, czcionek, zapisywanie prac oraz folderów. Bardzo przydatne jest również modyfikowanie rozmiarów danej strony lub całego dokumentu. Dodatkowo mamy tysiące dostępnych grafik, które możemy używać do celów komercyjnych podczas naszej subskrypcji. Poniżej przedstawiam screen z zalet używania konta PRO. Koszt miesięczny to $12.95 a jeśli zdecydujemy się na cały rok to wychodzi $9.95. Nie jest to duża różnica i ja opłacam PRO co miesiąc.

Spis zalet bezpłatnej Canva i wersji Pro

 

Jak widzisz zalet jest więcej, niż opisałem i każdy może znaleźć dla siebie coś, co przypadnie do gustu. Ja z Canvy korzystam na daną chwilę podczas każdego tworzenia grafiki, czy też wnętrz do moich produktów Low/No Content. Zarówno okładka do filmu na YouTube jak i np. logo do Author Central. Dlaczego? Bo jest to bardzo szybkie i wystarczająco profesjonalnie wygląda, aby przyciągnąć potencjalnego klienta do zakupu mojego produktu.

Tworzenie grafik w Canva, pomaga zarabiać bardzo przyzwoite pieniądze. Zauważ, że nie tylko Kindle Direct Publishing daje możliwość zarabiania poprzez używanie i tworzenie w Canvie, a otwiera wiele innych możliwości jak np. tworzenie okładek dla kogoś np. na Fiverr. Postaram się nagrać i napisać o tym materiał już niedługo.

Jeśli jesteś początkującym twórcą, to Canva będzie dla Ciebie idealna. Jeśli jednak używasz profesjonalnych narzędzi jak Photoshop czy Gimp to oczywiście Canva może się przydać ale pewnie wszystko co możesz w niej zrobić, bez problemu tworzysz w programie który posiadasz, a nawet więcej. Oczywiście Canva nie oferuje tylu narzędzi co wyżej wymienione programy a nawet połowy tego, jednak jest wystarczająca aby tworzyć fajne grafiki i na tym zarabiać.

Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

[video_player type=”youtube” youtube_show_title_bar=”Y” style=”1″ dimensions=”853×480″ width=”853″ height=”480″ align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ ipad_color=”black”]aHR0cHM6Ly95b3V0dS5iZS82SnZNQ3ZmRlo3aw==[/video_player]

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.