Miniaturka Book Bolt

Tworzenie okładki w Book Bolt

Tworzyć okładki możemy na wiele sposobów. Zaczynając od programów profesjonalnych, pokroju Photoshopa, Gimpa czy też Ilustratora. Tylko, aby stworzyć okładkę, trzeba mieć przynajmniej podstawową wiedzę jak używać narzędzi w tych programach. Nie jest to łatwe dla osoby początkującej ale oczywiście możliwe. Mnie osobiście na samym początku przypadł do gustu Photoshop, już kiedyś próbowałem coś tam tworzyć i było mi znacznie łatwiej zacząć. Przez długi czas tworzyłem tam okładki aż nie poznałem Canvy, na którą się przerzuciłem. Dość dużo okładek stworzyłem mając tam darmowe konto, później wykupiłem dostęp PRO aby korzystać w pełni z udogodnień tego serwisu. Poniżej możesz kliknąć w miniaturkę i przeczytać artykuł o Canvie PRO.

Canva PRO

Ogólnie jestem zadowolony z Canvy, bo to naprawdę świetny serwis. Jednak nie jest stworzony stricte do tworzenia okładek na Amazon KDP. Trzeba pobierać template’y, przeliczać rozmiary itd. To czego nie ma Canva, ma Book Bolt Designer. Nie musisz już przeliczać odpowiedniego rozmiaru czy też pobierać template’y. Wszystko jest na gotowo i wystarczy tylko wybrać odpowiedni rozmiar produktu oraz ilość stron, aby zacząć tworzyć. Co ważniejsze, Book Bolt posiada mega fajne opcje edycji czcionek, których brakuje Canvie.

Oczywiście pakiet Desginer to tylko jedna a nie jedyna z funkcji Book Bolta i w pakiecie, który jest tańszy niż Canva można znaleźć masę przydatnych funkcji do publikowania produktów Low/No Content na Amazon KDP. Tworzenie okładki w Book Bolt jest bardzo proste i nawet osoba początkująca bez problemu odnajdzie się w tym programie bardzo szybko.

book bolt designer

Jeśli zastanawiasz się nad pakietem od Book Bolt to polecam przynajmniej przetestować ten serwis na miesiąc, po miesiącu możesz ocenić czy dostęp ten przynosi Ci korzyści czy też nie.

Posiadam dla Ciebie specjalny kod rabatowy, który obniży koszt zakupu/subskrypcji aż o 20%. Kod rabatowy to: marber20

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt

Klasycznie, zapraszam do obejrzenia materiału poniżej, zasubskrybowania kanału oraz do aktywnego udzielania się w komentarzach. Filmik przedstawia ten sam temat ale w zupełnie innych słowach 😎.

[video_player type=”youtube” youtube_show_title_bar=”Y” style=”1″ dimensions=”853×480″ width=”853″ height=”480″ align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ ipad_color=”black”]aHR0cHM6Ly95b3V0dS5iZS9WY09YTUlkY3BuMA==[/video_player]

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.