Serwis Book Bolt

Serwis Book Bolt

Jakiś czas temu dodałem filmik oraz artykuł omawiający darmowe interiory, które Book Bolt udostępnia za darmo. Jeśli chcesz to możesz je pobrać z tego linku: Darmowe Interiory. Jest to bardzo niski ukłon do ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją drogę publikowania na Amazon KDP i zupełnie za darmo mogą pobrać te pliki. Po za tym nie interesowałem się wtedy tym serwisem i nie wiedziałem nawet że oferuje on bardzo ciekawy pakiet. Jeśli szukasz pomocnych narzędzi do publikowania, edytora graficznego i wtyczek, to serwis Book Bolt może sprostać Twoim wymaganiom.

book bolt

Tak naprawdę to Book Bolt posiada przeszło 10 różnych programów pomagających w szukaniu słów kluczowych, analizie, dodawaniu produktów oraz ich tworzeniu. Ciesze się że Iara z Book Bolt napisała do mnie w sprawie współpracy. Gdyby nie to, to nie wiem czy zainteresowałbym się ich subskrypcją, bo zwyczajnie w świecie o tym nie wiedziałem. Dodatkowo zaoferowała właśnie dla mojej grupy (czyli dla Ciebie), zniżkę na zakup miesięczny i roczny. Co jest super wiadomością bo mogę Ci zaoferować aż 20% zniżki na ich produkty.

book bolt

Jak widzisz na powyższym screenie, serwis ten daje nam dużo możliwości analizy produktów. Jest to tylko jedna z opcji. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem KindleSpy, Canvy PRO, Tangent Templates, to moim zdaniem na sam początek najlepszą opcją jest wybór Book Bolta. Możesz wykupić tylko jeden miesiąc i jeśli to nie będzie to, czego szukasz to zrezygnujesz, w co wątpię bo sam widzę jak dużo ten serwis oferuje. Dodatkowo BB jest w fazie Beta, więc można się spodziewać jeszcze innych dodatków i wtyczek.

 

testimonials

 

Jeśli chcesz zakupić dostęp do tego serwisu to wejdź na dole w mój link i w procesie zakupu przepisz lub skopiuj kod rabatowy, który obniży Twoje zamówienie o 20%.

📌 Kod rabatowy -20% na wszystkie pakiety: marber20

Link do serwisu: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt

Klasycznie, zapraszam do obejrzenia materiału poniżej, zasubskrybowania kanału oraz do aktywnego udzielania się w komentarzach. Filmik przedstawia ten sam temat ale jest przedstawiony w zupełnie innych słowach oraz zawiera zwykle więcej informacji 😎.

[video_player type=”youtube” youtube_show_title_bar=”Y” style=”1″ dimensions=”853×480″ width=”853″ height=”480″ align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ ipad_color=”black”]aHR0cHM6Ly95b3V0dS5iZS9XY0JLbWVSN0N3dw==[/video_player]

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.