Czym jest BNC10?

BNC10 to taki Hiszpański odpowiednik Monese. Jest to wirtualna e-portmonetka w walucie euro. Na Święta Bożego Narodzenia zarząd postanowił podbić stawkę i oferuje 10 euro za rejestrację i tylko jeden wpływ na Twoje konto w kwocie minimum 25 euro. Maksymalnie w ramach tej promocji można otrzymać do 150 euro za 10 poleceń. Wszystkie niezbędne funkcje aby otrzymać bonus sa w zupełności darmowe więc nie ma się o co martwić. Założenie i zamknięcie konta jest możliwe z poziomu aplikacji, co uatrakcyjnia tą ofertę dla osób chcących skorzystać jednie na bonusie. Promocja trwa tylko do 7 stycznia 2020 roku.

Jak otrzymać 10 euro?

Proces jest bardzo prosty i znacznie szybszy niż ten, który był na Monese. Wystarczy kliknąć na ten link: Rejestracja BNC10. Strona domyślnie jest w języku hiszpańskim ale w prawym górnym rogu można zmienić język na angielski. Jeśli to nadal problem, wystarczy że uruchomisz tłumacz google, który przetłumaczy cały tekst dla Ciebie. Aby się zarejestrować potrzebujesz smartfona, dowód osobisty lub paszport. Ja zweryfikowałem się za pomocą dowodu osobistego. Tak już wyglądają weryfikację i są stworzone dzięki “oszustom”, którzy zakładali wszędzie fake’owe konta aby jak najwięcej wyciągnąć pieniędzy z takich akcji.

Podaj swój adres email oraz numer telefonu, na który przyjdzie kod aktywacyjny. Ustal swoje hasło, będzie ono niezbędne aby logować się na telefonie czy też na komputerze. Teraz trzeba pobrać aplikację bnc10 – Tu dinero como tu quieres. Jest ona dostępna z poziomu Google Play oraz App Store.  Po zainstalowniu aplikacji należy zalogować się na konto danymi, które wcześniej utworzyłeś.  Wybierz formę identyfikacji, zaznaczona na zdjęciu jest forma weryfikacji za pomocą dowodu osobistego.

Podczas weryfikacji aplikacja poprosi Was o zrobienie zdjęcia przodu i tyłu dokumentu. Ja musiałem próbować kilka razy co łącznie trwało może 5 minut aż w końcu weryfikacja została zaakceptowana, w dalszym procesie należy sprawdzić wypełnione przez automat dane, jeśli coś jest poprzekręcane to zmodyfikuj to w poprawny sposób. Rejestracje należy zatwierdzić poprzez wysłany link na skrzynkę emial i gotowe. Jak widzisz sam proces rejestracji jest banalnie prosty. W tym momencie otrzymujesz pełnoprawne wirtualne konto bankowe na które możesz już wysłać swoje pieniądze aby otrzymać bonus.

 

Proces doładowania konta

Jest on równie prosty co sama rejestracja. Na profilu masz podane swoje dane do przelewu. Najważnieszym warunkiem aby otrzymać 10 euro jest wysłanie 25 euro na swoje konto. Przelew wystarczy wysłać ze swojego konta bankowego jako przelew SEPA lub za pomocą konta walutowego np. Revolut czy Monese. Tym sposobem jesteś w stanie przesłać pieniądze zupełnie za darmo. Po zakiesięgowaniu pieniędzy na koncie bnc10 otrzymasz w ciągu kilku dni bonus w postaci 10 euro. Ja otrzymałem bonus w ten sam dzień, jak widzisz na pierwszym screenie na górze.

 

Jak wypłacić środki?

Również wypłata środków jest bardzo łatwa. Ja zastosowałem metodę przelewu na swoje konto Revolut. Wystarczy kliknąć New Transfer i wypełnić dane, pieniądze pojawiły się już na drugi dzień w wysokości 35 euro. Przelew jest oczywiście darmowy.

 

Polecanie programu bnc10

Dodatkowym sposobem jak zarobić jeszcze więcej, czyli wyżej wymienione 150 euro jest poprzez wygenerowanie linku, który jest dostępny w profilu. Za każdą zaproszoną osobę otrzymasz 10 euro. Zaproszona osoba musi użyć Twojego linku oraz dokonać wpłaty 25 euro abyście oboje otrzymali bonus. Promocja kończy się lada moment bo 7 stycznia 2020. Pospiesz się jeśli chcesz zarobić na start Nowego Roku! 🙂

 

Link do rejestracji: https://bnc10.page.link/FS3nTXTd982JNvDt9

Link do regulaminu promocji: https://bnc10.com/en/terms-and-conditions-of-the-invite-friends-program/

Pozostało do końca promocji:

[countdown_timer style=”2″ end_date=”2020/1/7 10:0:39 GMT +1″ redirect_url=”” years_text=”Lata” years_text_singular=”Rok” months_text=”Miesięcy” months_text_singular=”Miesiąc” days_text=”Dni” days_text_singular=”Dzień” hours_text=”Godzin” hours_text_singular=”Godzina” minutes_text=”Minut” minutes_text_singular=”Minuta” seconds_text=”Sekund” seconds_text_singular=”Sekunda”][/countdown_timer]

 

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.