Biznes na Amazonie KDP bez inwestycji finansowej

Amazon dalej wiele możliwości rozwoju oraz zarabiania pieniędzy. Jednym ze sposobów jest tworzenie zupełnie za darmo zeszytów, które później Amazon drukuje na żądanie a Ty na tym zarabiasz w 100% pasywnie. Sam osobiście od tego zaczynałem i dalej to kontynuuje w wolnych chwilach. Bez żadnego wkładu finansowego jestem w stanie zarobić kilkadziesiąt lub też kilkaset złotych miesięcznie, w zależności od okresu i typu zeszytów które tworzę.

Możesz pomyśleć że tworzenie zeszytów to coś trudnego, czasochłonnego i nie każdy będzie w stanie się tego nauczyć. Wręcz przeciwnie, jest to proste. Zaczynając, nie będzie to najprostsza rzecz na świecie, to jasne. Z biegiem czasu można tworzyć dziesiątki zeszytów dziennie, bez większego problemu. Na samym początku dochodziłem do około 30 zeszytów dziennie. Na obecną chwilę mam ich około 400. Teraz większość czasu poświęcam na ebooki i audiobooki bo dają mi dużo większe zyski ale to temat na osobny artykuł.

Jak wygląda proces tworzenia?

Tworzysz okładkę czyli stronę przednią i tylną np. na stronie Canva lub też w Photoshopie (Gimp etc.). Składać się może ona z tła i np. motywacyjnego krótkiego tekstu. Tworzysz lub pobierasz z mojej strony gotowe wnętrze (manuskrypty dostajesz za darmo jak zapiszesz się do newslettera) i wysyłasz poprzez Amazona KDP. Amazon weryfikuje czy wszystko jest ok i voilà, zeszyt znajduje się na Amazonie. Oczywiście cały proces jest dłuższy i trzeba najpierw znaleźć odpowiednią niszę, słowa kluczowe, aby wstrzelić się w miejsce gdzie Twoje zeszyty zaczną się sprzedawać. Tworzenie byle czego nie daje szansy na duże lub jakiekolwiek zarobki.

Poniżej zobacz na moją pierwszą z wielu okładek która była stworzona “na szybko”:

W mojej opinii jest to słaba okładka. Z biegiem czasu zacząłem tworzyć dużo lepsze generując większe zyski finansowe. Im więcej praktyki tym człowiek staje się lepszy w danej dziedzinie. To chyba każdy wie ale niestety nie każdy do końca praktykuje.

Jakie zeszyty można tworzyć?

Tutaj już pozostawiam decyzję dla Ciebie i dla Twojej wyobraźni. Możesz tworzyć wszystko co nie jest plagiatem i masz do tego prawa autorskie. Musisz pamiętać że każde zdjęcie które użyjesz musi być dostępne do użytku komercyjnego. W zakładce Dodatki dziele się linkiem do 12 stron z darmowymi grafikami na cele komercyjne. Możesz je modyfikować i używać do tworzenia okładek. To samo tyczy się czcionek do których musisz mieć prawa autorskie. Nie są to utrudnienia, bo w sieci jest mnóstwo darmowych grafik i czcionek których możesz spokojnie używać. Najważniejszym jest pomysł który przerodzi się w dobrą sprzedaż. Nie celuj w najpopularniejsze zeszyty bo będzie Ci ogromnie ciężko wybić się na tle takiej konkurencji. Chyba że jesteś profesjonalnym grafikiem i opanujesz sposób szukania słów kluczowych perfekcyjnie. W środku może znajdować się puste białe tło, linie, kratka, kropki lub np. kalendarz czy też format dziennika treningowego. Im ciekawsze pomysły tym potencjalnie lepsza sprzedaż.

Jak wyglądają zarobki na zeszytach?

Na pewno jest to najciekawsza informacja, bo koniec końców o to chodzi w tym biznesie. Przez długi czas, mój zysk na zeszytach wynosił około 1.50 dolara za sztukę. Na ten moment testuje zysk około dolara na sztuce w niektórych seriach, aby sprawdzić czy dane zeszyty odnotują lepszą sprzedaż czy też odwrotnie. Warto zmieniać ceny i sprawdzać kiedy sprzedają się najlepiej. Sprzedając dziennie 20 sztuk zeszytów z zarobkiem $1, mamy już dziennie 20 dolarów, co w przeliczeniu wynosi około 75zł a w skali miesiąca około 2300zł! (sic!) Kto by nie chciał tyle zarabiać lub dorabiać pasywnie bez późniejszej ingerencji? Nie widzę rąk w górze 😉 Ważne jest aby kierować się zasadą “jakość przede wszystkim” oraz stałym tworzeniem nowych zeszytów, pamiętników i innych tego typu produktów “no content / low content”.

Podsumowanie

Sam osobiście nie widziałem biznesu w którym bez żadnych kosztów można zacząć zarabiać na prawdę dobre pieniądze. Z reguły wszystkie prace internetowe polegają na namawianiu, pozyskiwaniu i spamowaniu potencjalnych klientów byle coś zarobić. Na Amazonie tworzysz wirtualnie produkt, dobrze go pozycjonujesz za pomocą słów kluczowych, wystawiasz i tyle. Resztą zajmuje się Amazon. To oni przyjmują zamówienia, drukują i wysyłają do klienta produkt. Ciebie jako twórce nie interesuje nic po za tworzeniem zeszytów oraz wystawianiem ich na stronie KDP. Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż możesz zacząć promować swoje produkty np. na Facebooku, Instagramie. Czy też stworzyć swoją stronę z produktami która będzie przekierowywać ruch do Amazona. Sposobów jest wiele i warto próbować różnych metod sprzedażowych ale w cale nie musisz tego robić jeśli Twoje produkty sprzedają się dobrze czy też świetnie.

Uważasz że to biznes dla Ciebie? Chcesz spróbować? 15 czerwca rusza mój kurs Amazon Kindle Project, w którym krok po kroku poprowadzę Cię przez publikowanie ebooków, książek papierowych, zeszytów oraz audiobooków. Otrzymasz również 3-miesięczne wsparcie online ze mną, gdzie będę Ci pomagał ze wszystkim (Skype, Messenger, WhatsApp, email) oraz dostęp do zamkniętej grupy kursantów. Dla pierwszych 20 osób zapisanych przewiduje ekstra zniżkę!

Jeśli chcesz się zapisać na listę, napisz do mnie wiadomość na: amazonkindleproject@gmail.com. Gwarantuje Ci że nie znajdziesz dokładniejszego kursu w Polsce na ten moment, który z każdą nowością będzie na bieżąco aktualizowany.

Tworzysz już na Amazonie KDP? Daj znać w komentarzu 🙂

 

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

    1 Response to "Biznes na Amazonie KDP bez inwestycji finansowej"

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.