Amazon stworzył nową platformę, Amazon Ignite. Jak widzisz na banerze poniżej, jest to platforma związana z tworzeniem produktów szkolnych, edukacyjnych. Co jest super, w cale nie musisz być nauczycielem ani nic w tym rodzaju. Większość takich produktów była tworzona do tej pory na Amazon KDP w formie paperbacka. Jednak, teraz trochę się zmienia i dzięki temu serwisowi, moim zdaniem, będzie większy porządek na Amazon.

nowa platforma amazon ign

W przypadku Amazon Ignite, mamy możliwość tworzenia totalnie różnych produktów, które będą do druku. Produkty takie jak; plany lekcji, zabawy planszowe etc. Osoba zainteresowana, kupuje dany produkt i otrzymuje wirtualny dostęp, aby go pobrać. Tak więc serwis ten, różni się znacznie od KDP.

Póki co, nie mamy z czego się cieszyć z racji że Ignite jest jedynie dostępny w USA, dla publikujących. Chyba że mieszkasz w Stanach, to śmiało korzystaj :D. Pewnie z czasem, Amazon “wypuści” dostęp do tej platformy dla Europy ale kiedy to będzie… ja niestety nie mam pojęcia. Żadnych informacji o możliwości publikowania przez osoby z po za USA, nie znalazłem.

Gdy Amazon zezwoli na publikowanie osobom z Europy, to warto się na to przygotować i spróbować swoich sił w tym serwisie. Szczególnie, że jest on darmowy. Będzie to znacznie łatwiejsze i szybsze zarabianie niż w przypadku KDP, a przynajmniej tak mi się wydaje ;).

Daj znać w komentarzu co o tym sądzisz i czy według Ciebie, Ignite ma szansę przebić produkty no/low content, znajdujące się na Amazon, za pośrednictwem Kindle Direct Publishing. Więcej informacji jest dostępnych w materiale poniżej, na który Cię serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam!

 

[video_player type=”youtube” youtube_show_title_bar=”Y” style=”1″ dimensions=”853×480″ width=”853″ height=”480″ align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ ipad_color=”black”]aHR0cHM6Ly95b3V0dS5iZS9qenJ1ak1ZTkxZdw==[/video_player]

📣 Zasubskrybuj: https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.