[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”40″ font_font=”Montserrat” font_color=”%234abfa9″ font_spacing=”2″ font_shadow=”none” bottom_padding=”15″]Kurs Publikowania Produktów Activity Book (Low Content)[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”24″ font_font=”Titillium%20Web” font_color=”%23121212″ font_spacing=”2″ font_shadow=”none” bottom_padding=”15″]Znajdziesz tutaj ciekawe sposoby na tworzenie produktów Activity Books (Produkty Low Content). Naucze Cię, krok po kroku jak tworzyć wnętrza, tak by zachęcały potencjalnych klientów Amazon do zakupu właśnie Twojego produktu![/text_block]

Dołącz do kursu już dziś, za jedyne 129 zł

Kliknij i dołącz do kursu!

Kto jest autorem kursu?

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]

 

Autorem oczywiście jestem ja, Mariusz Bernacki. Mam 30 lat i Amazonem zacząłem się interesować z końcem 2018 roku, jak jeszcze mieszkałem w Wielkiej Brytanii i używałem tego serwisu aby kupować, nie sprzedawać.

Moimi największymi zainteresowaniami jest zarabianie w internecie, motoryzacja, zdrowy styl życia, trening siłowy, czytanie książek oraz rozwój osobisty. Oczywiście jest to tylko część zainteresowań, które posiadam.

Dopiero po jakimś czasie odkryłem że Amazon daje możliwość tworzenia i sprzedaży ebooków, książek papierowych, zeszytów oraz audiobooków. Nigdy bym się nie spodziewał że można tak łatwo i przyjemnie zacząć zarabiać pieniądze w internecie.

Utworzyłem ten kurs głównie po to aby pomagać innym, którzy chcą zacząć zarabiać gdziekolwiek się znajdują. Na Amazonie jest bardzo dużo miejsca i nie boję się o konkurencję bo jest to po prostu niemożliwe. Z roku na rok, Amazon staje się coraz większy i nie bez powodu założyciel Jeff Bezos, jest najbogatszym człowiekiem na całym świecie.

 

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”45″ font_font=”Calligraffitti” font_color=”%2325838e”]

Co zawiera kurs?

[/text_block]

 • Kurs składa się z 14 lekcji
 • Moje wsparcie w razie problemów
 • Najważniejsze narzędzia do publikowania
 • Bonusowe lekcje!
 • Plik z Niszami/Słowami kluczowymi
 • Gotowe instrukcje w plikach PDF
⬆⬆⬆ <b><i>Oto mój dotychczasowy zarobek na Amazon KDP:</i></b> ⬆⬆⬆” src=”https://hosting2410220.online.pro/autoinstalator/wordpress/wp-content/uploads/2024/01/lifetime-kdp.png” border=”0″ class=”full-width” /></div>
</p></div>
<div class=

Zawartość Kursu Activity Book Project:

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Zaczynamy!

 • Wprowadzenie
 • Co znajdziesz w kursie
 • Potrzebne narzędzia i wskazówki
 • Jak zacząć…

Produkty Activity Books

 • Poradnik tworzenia produktu 1 (Manuskrypt)
 • Poradnik tworzenia produktu 2 (Manuskrypt)
 • Poradnik tworzenia produktu 3 (Manuskrypt)
 • Poradnik tworzenia produktu 4 (Manuskrypt)
 • Poradnik tworzenia produktu 5 (Manuskrypt)
 • Poradnik tworzenia produktu 6 (Manuskrypt)

Bonusowe Materiały

 • Jak promować produkty Activity Books
 • MEGA PLIK z niszami i słowami kluczowymi (2020-2021)
 • Manuskrypty na start

Do zobaczenia!

 • Podsumowanie

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Dołącz do kursu już dziś, za jedyne 129 zł

Kliknij i dołącz do kursu!

Ważne Informacje

[text_block style=”style_1.png” align=”left” width=”460″]Czemu powinienem wybrać Twój kurs?

Odpowiedź jest prosta. Przedstawiam wszystko zgodnie z prawdą, a w ostatnim czasie pojawiły się osoby/a, którzy zawyżają swoje zarobki i oszukują innych… Niestety nie mogę przedstawić tych/tej osoby. Jednak są twórcy na KDP, których popieram :).

Jak mogę zakupić kurs?

Dla ułatwienia specjalnie nawiązałem współpracę z serwisem Przelewy24 aby płatności były szybkie i proste. Używając Blika, możesz zakupić kurs dosłownie w minutę! Dodatkowo możesz zapłacić za pomocą PayPal, znajdując się gdziekolwiek na Świecie!

Czy mogę zwrócić kurs?

To zależy… W kursie przedstawiam pomysły na produkty które tylko po odtworzeniu filmiku otwierają głowę na kolejne pomysły i w filmikach masz gotowe “przepisy” jak zarabiać. Niestety wiem jak często ludzie lubią coś kupić, skorzystać a później “oddać” w przypadku kursu, nie jesteś w stanie oddać wiedzy… Jeśli jednak kupiłeś kurs pod wpływem impulsu lub “przez przypadek” i nie odtworzyłeś żadnej lekcji to oczywiście zwrot się należy. W innym wypadku, niestety nie, tak więc proszę o dokładną analizę podczas zakupu. Statystyki na mojej stronie są na tyle dokładne że widzę każdy ruch związany z kursem :).[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” width=”460″]Czy muszę znać dobrze język angielski?

Podstawy są po prostu obowiązkowe, bez podstaw będzie Ci bardzo ciężko odnieść sukces na Amazonie. Jest to oczywiście możliwe aczkolwiek polecam opanować przynajmniej podstawy języka angielskiego na początek.

Ile pieniędzy muszę zainwestować w publikowanie?

Jeśli chodzi o zeszyty i produkty low content to możesz je tworzyć bezkosztowo. Jednak aby zarobić znacznie więcej to warto zainwestować później w przydatne programy i wtyczki, które drogie nie są tak na prawdę.

Jak szybko wydam pierwszy produkt?

Po opanowaniu całego kursu będziesz w stanie wydać pierwszy produkt w jeden dzień a nawet w kilka godzin! Kwestią odnalezienia się produktu na stronach Amazon jest czas zatwierdzenia przez obsługę KDP, zwykle stanowi to maksymalnie do 72h od kliknięcia w przycisk “Publish”.

Czy publikowanie na Amazon jest trudne?

Wszystko co robimy pierwszy raz bywa niełatwe. Publikowanie bez kursu będzie na pewno trudne i możesz stracić dużo pieniędzy i czasu, publikując w zły sposób. Z moim kursem nauczysz się dobrze publikować zeszyty i zobaczysz jakie to proste!

Gdzie mogę zadać więcej pytań?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji to napisz do mnie na: kontakt@mariuszbernacki.pl lub odwiedź formularz kontaktowy.[/text_block]